Вам необходимо авторизоваться или cоздать учетную запись для публикации на Доске участника.
-
Відразу історія про львівську кхм ощадливість)
Кілька місяців тому познайомився на свінгзоні з паном що говорив від імені пари. Він повідомив що йому цікаво звісно познайомитись із цікавою людиною, але в нього є читкий сценарій який він описав. Вислав фото симпатичної жінки. Окей подумав я, звісно, озвучений сценарій зводить запрошеного чоловіка…[Читать далее]
-
Хами, припускаю такий варіант. Хоча, може і правда. Нам зустрічалися такі особистості)
-
СвМік, мені в повідомлення пишуть інші їх адресати, і тут варіанти такі що там або развод або хітровиєбанні що єбут мозгі. Перевіряти я манав)
-
Что тут обсуждать? Если ты их хочешь, сильнее, чем они тебя, иди на их условия, может и перепадет (если они таковы, знач не сильно тебя хотят), если они тебя хотят, то приедут и без условий )
Если ты их не сильно-то и хочешь, то смысл ваще?
А то какие-то нотки звучат на уровне — «Ну я же свингер, знач надо трахаться…»
Тут сработал принцип -…[Читать далее] -
Тим хто не зрозумів нюансів, але щиро хоче зрозуміти, я, як і пану, поясню, вибачте, на прикладі вареників:
Припустимо ви любите їсти вареники. А я люблю ліпити вареники і дивитись як їх їдять. І в принципі нічого напевно дивного немає, багато закладів так працюють. Хіба нюанс тут що що в тих варениках вибираю я і їсте їх під моїм пильним спотсте…[Читать далее] -
Параіщет, так ви в общіх чертах згодні з МЖМ що я ущєрбний дрищ якому секс по жизні нє свєтіт? Ви під словами цього хама підписались чому? Чи не через те що риторичну фігуру про коньяк з ранку прийняли на свій рахунок і тепер я вже персональний ворог? Ну це ж мєлко і глупо — тим паче що коньяк по утрам це не до вас а риторичне автозвернення, з…[Читать далее]
-
Цікаво, а якщо дівчині буде потрібен член на ніжках то Ви теж оренду квартири, вино і презервативи не оплатите?
-
Мжм, в общих чертах согласны с вами. Только мова тут не при чем) мы одесситы и без проблем общаемся на мове)
-
Абсолютно з вами згоден, якщо м сам хоче зустрітись з парою мж, то він зобов’язаний всі витрати по зустрічі , взяти на себе. Це логічно і нормально.
-
Интересно, а когда с девушкой знакомитесь и в номер идёте, или в ресторан её ведете тоже предлагаете пополам расходы делить?? В вашем понимании только пара удовольствие получает, а вы чисто из альтруистических соображений им помогаете? Если отношения становятся долгосрочными, и м становится другом семьи, тогда возможно уже говорить и расходах поп…[Читать далее]
-
А ви хам, батєнька)) не здивований тепер, чому вам так не пощастило. Певно, так і по життю) хоча, мені бабуся завжди казала, що на х…х та д…х не варто ображатися) порада, якщо свої дописи виставляєте на публіку, то очікуйте, що, можливо, з вами не погодяться.
-
Скажитє уважаємий ви уже бросілі піть коньяк по утрам?
Панове, приписали мені якісь дії яких я не робив, але вам здалось що напевно ж робив. З чого ви взяли що я їхав до Львова лише з цією зустрічи? Придумали. Решили за мене що я все відразу знав і шото ожидал. Придумали.Ви допис читали. Там написано що інтерес був зустрітись і проя…[Читать далее]
-
Не устраивает сценарий — что помешало сразу сказать, что не интересно. Или по ходу знакомства хотели с людьми обсудить, что вам хочется чего-то другого? Неожиданно, что люди сразу хотят в койку, не познакомившись предварительно за кофе? А вы это выясняли заранее, важный же момент? Или какая ваша аргументация, почему столько неожиданност…[Читать далее]
-
Хоча.. ваші справи. Я знаю, що в нашій сім’ї питання зустрічі з самотніми хлопцями розглядається в тому числі і через організацію ними зустрічі повністю.
-
Все одно не розумію. Якщо вас відпочатку не влаштовував сценарій — навіщо було їхати до Лємберґа? А якщо вас обурило питання організації зустрічі, то питання тут не в сценарії))
-
Купер, я хотів би щоби аи прочитали уважно що я написав а не підтасовували частини моєї розповіді як вам зручно. Сценарій мене не влаштовував через відсутність емоційного взаємодії, зведення ролі до члену, фетиш тобто. Але бажання щоб я за цей фетиш ще й заплатив мене уміліло. Я розумію що знайдуться хто заплатить тут без питань. Як розумію і те щ…[Читать далее]
-
В этой ситуации от пары забавно только предложение оплатить им бензин) Но вы ставите акцент на совсем другом. Что это их удовольствие будет, а не ваше. Заранее определили, что раз они считают, что вы должны оплатить место, то им до вашего удовольствия дела нет. Вы, зная свои нетривиальные взгляды, не обговорили заранее важный и очевидный вопрос.…[Читать далее]
-
Купер, общепринятая модель, нейронормальные люди (нейронормативные академічний термин), понятниє ожидания. Звикли маніпулювати, газлайтити? Ну понятно що ви не зізнаєтесь)
-
И к чему вы про этого парня рассказываете? Он все правильно понял и поступил как принято для культурного и располагающего мужчины.
-
Хлопець я гадаю оказался культурним и чесним человеком тому що шукали ми культорну людину, і відповідно робили це як культурні люди а не як зальотні продавци горячіх пьозд на цьому ефемерному ринку) Бонусом він ще й виявився хорошим коханцем, але це зазвичай так коли людина уважна і счаслива тим що фізично не обділена. А букет к…[Читать далее]
-
В описанной ситуации с парой вопросов больше к вам. Есть общепринятая модель поведения и понятные ожидания людей. Которые всем нейронормальным людям интуитивно понятны. Если вы не понимаете стандарты общества, у вас пробел в понимании социокультурных норм или может быть высокофункциональный аутизм, так бывает. Если же все понимаете, но хотите, что…[Читать далее]
-
Вы не требовали оплатить квартиру или придти с букетом цветов или бутылкой вина и т.д., и парень простодушно оставил все это на вас и просто принес свой член (или оказался воспитанным человеком и сделал все красиво, что всегда дополнительный плюсик). Так и получилось, что ж тут удивительного. Все просто.
-
Пари часто нахабно вважають що їх досвід цим одіночєрам недоступний, але я маю досвід пошуку чоловіка для сексу втрьох. І знаєте мені вдалось найти справді рідкісного надійного хорошого розумного та розуміючого партнера(хто має досвід пошуків і не готовий аби як та з ким знає наскільки це не просто) зустрічами з яким залишились задоволені…[Читать далее]
-
Купер, звісно я не погодився, бо якщо пан сприймає пісєчку дружини як ресурс за допомогою якого він може не лише задовільнити своє вуаєристичне бажання і ще й простосердечно трохі на цьому заробити то я таке не підтримаю, безвідносно наших норм забитого села)
-
Должен ли мужчина? Не должен. Но в связи с тем, что даже у нас желающих развлечься мужчин радикально больше, чем девушек, готовых к ничего не обязывающему сексу с незнакомым парнем, выберут не каждого. И тут логично, что де-факто вопрос к пока еще постороннему мужчине — хочет он или нет. Или также умеет ли знакомиться и понравиться другим людям…[Читать далее]
-
Есть наша социокультурная особенность. Которая, если смотреть европейское кино, присутсвует даже в самых феминистических странах. Чтобы там не рассказывали про располовинивание счетов на свиданиях как норму. Мужчин в основном предпочитают оптимистичных, мужественных, щедрых, любят ухаживания и уважительное отношение. У женщин, когда они оплатил…[Читать далее]
-
Парамн, згідні з вами. Ми так і познайомилися з нашим постійним партнером, який тепер нам і до того ж друг)) щодо вас, Доріане, ви маєте право мати свою думку. Просто, зазвичай, в більшості пар саме так і заведено — щодо організації місця і тд. Тим більше, відразу відсіюється жлобкуватість, а це ще один непоганий критерій щодо оцінки перспек…[Читать далее]
-
Параищет, тобто я правильно розумію що вам здається логічним і нормальним коли за задоволення пари (вони ж чьотінка описали сценарій в який можна підставити в принципі любий член) платить власник члена, а як там буде тому члену то діло десяте, главноє відвмо шо всунєт в тьоплого чєловєка. Я так розумію підставою цій логіці є те що он там за…[Читать далее]
-
Всеж таки у більшості погоджуюсь з Параищет. Потім, якщо вже у вас склалися довгострокові відносини, то фінансові питання зникають самі по собі, все будується на взаємності. В тому числі визначення «члена на ніжках» не з’являється в принципі. Хоча як не крути, але додадковий чоловік для пари є таким собі доповненням, іграшкою, як бі це не звучало.
-
Не знаю. Как по мне, организация встречи как и место ложится только на плечи парня, если он без пары. Когда встреча мж+из, тогда можно говорить о том, что расходы напополам. Опять-таки, парней готовых присоединиться к паре намного больше, чем самих пар)) поэтому, если слишком экономить, то это разве что к жене домой). Сугубо личное мнение
-
-
За мотивами вчорашньої дискусії хочеться сказати: вилазьте з ваших печер, бандерлогі! Подивіться навколо, а не лише в зеркало своїх печерних уявлень шокомухтодолжен і побачите, можливо, що в цьому дивному світі насправді не так вже й погано жити. А може навіть і добре)
-
Саме так) а ми всі троглодіти в печерах
-
DorianRay, вы свой текст про пещерные представления и как без них может приятнее жить читаете как-то по-особенному?
-
Ви Купер щирий маніпулятор який звісно не помічає що він маніпулятор бо це вже інтегральна риса особистості. Ну де ж я казав що вам погано живеться? Я навпаки думаю, що живеться вам заєбок
-
Не очень понятно откуда вывод о том, что имеющим точку зрения, отличную от вашей, плохо живется. Ну а иметь свое представление о том, что нравится, а что нет, никак не возбраняется.
-
Браво 👍Прагматично життєво реадістично
-
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет назад
Цього тижня у Львові. Буду радий приємній компанії, прогулянці та пропозиції показати трохи нетуристичного міста.
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет назад
Ви цікава закохана пара впевнена у своєму спільному бажанні бачити із жінкою іншого чоловіка? Спочатку стосунки, секс без них сумнівне задоволення. Хіба як спорт — спортсменів я не шукаю.
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет, 2 месяца назад
На хамську рекламу свінгзони яка блокує кожен пятий клік розробники порапопа вирішили дати асиметричну відповідь — положили переписку всіх користувачів. Slow claps. Хто бажає долучитись до створення нормального ресурсу для неексклюзивних стосунків, а не от цього от всього?
-
Давно хотів запитати у рєбят які пишуть в профілі то да сьо і «бєз фінансових проблєм». Це вас так перелякали рєбята які після 2-3 повідомлення почали дєнєг просіть на маршрутку до вас чи це означає що ви конєчно же проституцією не займаєтесь, но хочєте щоби всьо было красіво і позітівно? І подарочєк дєвушкє! А как же бєз подарочка?
-
LaFuente, чому так категорично о ЧЖЧ? Чому це принизливо для хлопця? До того ж формат вечiрок не всiм до смаку.
-
Нормальный чел и без подсказки знает, как себя вести, что предлагать, чем угощать, что ок, что нот ок, а что слишком.
Так что, это забор от дебилов и заробитчан. Маленькая оградка, потому что все равно не помогает, но пусть будет, при случае носом ткнуть. -
И да и нет. Идея ж не бесплатно поесть суши, а отсеять жлобов, социопатов или неудачников. Эти нюансы их психотипа почти наверняка вылезут и в общении и в сексе. Есть неписанные устоявшиеся нормы и правила социального взаимодействия, если человек обозначает, что они не для него — проще обойти его стороной.
-
Звісно сумно читати ці традиціоналістськи приколи про мужчіна должен. Я особисто ніколи не вважав себе багатієм, але коли оргінізовував зустріч із іншим чоловіком для своєї коханої мені не спадало на думку вимагати від нього організації адже зустріч організовував я для неї в першу чергу і для себе. Мені важливо було щоби це була приємна обом, ку…[Читать далее]
-
-
-
На цьому фото хуй який розробники найпопулярнішого за показниками відвідуваності в Україні сайту цих наших свінгерських знайомств поклали на сайт та його користувачів. При чому не лише на трошкі бі, але й на гетеросексуальних мачо, поклали як на состяєтєльних пар так і на одінокіх ніщєбродов, повідомлення це недискримінаційне і йому все одно ч…[Читать далее]
-
По нашій статистиці- ми майже всі знайомства на свінг зоні знаходили.
-
Коли хтось сказав чушь простіше сказати, упс, не знаємо, помилились, ніж щось видумувати щоби ту чуш прикрить)
-
DorianRay
Мы не клоуны, кого-то развлекать, или спорить. Gредлагаем рабочее решение вопроса, основанное на опыте.
Кого оно не интересует, тот может продолжить стоны о несправедливом плагине-оптимизаторе базы данных на WordPress)) -
ЛюДи, розкажіть мені що порнографічного було в скріншоті про те що «в ближайшеее время мы обговим серверную платформу бла-бла-бла» який був прикріплений до цього посту?
-
DorianRay
НЕпорнографическое фото, размером до 500 kB — имеет 100% шансов быть нетронутым.
SvMik
Причина банальна — колличество юзеров)) -
хз, по нашей статистике, макс реальных знакомств было именно на минде и зоне ), на поре примерно в 2 раза меньше…
-
Безобразники
Люто плюсуем! -
На цьому ресурсі свої приколи, як вам, панове, подобається це випадкове видалення фото без суда та слідства?
-
Да хер с той кацапской свинг-зоной. Хорошо, что тематических ресурсов достаточно много. Сайт, кстати, рекордный по количеству неадекватов, видимо, ими меряли посещаемость. Вот, что бывает, когда порнуха разрешена и поощряется))
-
Та да кумарить вже постій така біда
-
Это на Свинг-зоне постоянно…
-
-
Пізда, пісєчка, благоухающій бутон, дирка. Це я так привертаю увагу людей які на всі обмежене місце в профілі завантажують фото жіночих геніталій ззовні крупно, поза будь яким контекстом, просто тупо пизда анфас крупно. Просто цікаво це навіщо? Не те щоб одна пизда не відрізнялась від іншої, звісно відмінності є, але що справді людей (коб…[Читать далее]
-
Позитивные
Так это-ж не наши субъективные ментальные спекуляции.) Это реально биологический закон. Только людям, как высшим приматам, свойственно осознанно усложнять сексуальное поведение, и именно это отличает их от баранов или свиней. -
Шампанське та каблуки це теж саме павлівське кондиціонування яке лежить поза особою та використовує комплексні реакції психіки. Я про усвідомленність та живий розум, але я не відмовляюсь що я тварина загалом схожа на інших)
-
@ЛюДи Ви знаєте я от не думаю, що секс це білизна, каблуки, бокали, шампанське чи екстазі. Мені здається це інтерес та бажання, ритм, погляд, реакція
@slavaandvalagmail-com Я хуй не пощу, якщо ви подивитесь, пишу що принаймі розумію чому можуть викладать. І не попрєкаю, а щиро цікавлюсь який резон
-
Если вы хуй постите, то ничем от пизды не отличаетесь! Типичные двойные стандарты, хуй круто, а пизда не цікаво))))
-
Вы разве не в курсе, что чем примитивней существо — тем проще у него секс? Закон природы… Люди имеют разные уровни культурно-этического развития, которое напрямую отражается на понятиях о сексе. Для одних секс — это фрикции гениталий. Как у собачек….
Для других секс это свечи, бокалы, каблуки, бельё, ароматы, музыка, тягучий флирт.. Ула…[Читать далее]
-
-
Юзери цього сайту нагадують мені пасажирів останнього рейсу автобусу з вокзалу на троєщину. Автобус поспішає, його хітає, їх хитає разом з ним, втичать в свої смартфони, сваряться із хамом кондуктором, а потім виходять в краю нечастих міських ліхтарів, розбитих доріг, собак, що вигулють людей, як парашутисти виходять, раз і нема.
-
Нас не интересуют бисексуальние мужчини, пишуть мені у відповідь на привітання без будь яких деталей. WTF? цікавлюсь, як ви за мене вирішили, що я бісексуальний мужчіна? Ну у тебя фоткі такиееееееее… Нормальние, обичние, звичайна пара, читаєш в них в профілі. Справді? Прям уявляю як приїзжаю в село завтра до бабусі і читаю новин…[Читать далее]
-
Купере, мені шкода, що моя на мою думку іронічна подяка за підтримку була сприйнята вами як підозра щодо вашої нелюдськості. Я не мав цього на увазі, я вже сказав про це. Проте якщо вам хочеться думати, що то маніпуляції і що я одінокій токсік, що живе в примарному світі без реальних радощів — be my guest
-
Слушай, давай уже перейдем на квантовую механику и не будем людей нагружать твоими высокоинтеллектуальными изысканиями
-
Вот эта манипуляция — тю, я всего лишь пошутил, а вы такие непонятливые и обидчивые — классика жанра токсиков. Не переживайте, не обидели. Получается что ваше одиночество — ваш сознательный выбор. Желать жить в мире и среди людей своих грез гораздо проще, чем научиться радоваться реальному.
-
От щиро не мав на увазі вас образити, я просто вирішив, що ви теж як і я схільні до самоіронії. Схоже, ні. Я перепрошую.
-
Вы понимаете что вы занимаетесь самообманом, пытаясь свою проблему скрыть и подменить ее обесцениваем окружающих? Замаскированное под иронию оскорбление, неприкрытое высокомерие, попытки обозначить себя как особенного — это все внутренние защиты. Но реальные проблемы с общением никуда от этого не уходят, а наоборот усугубляются.
-
Дякую, Купере, буду сподіватись, що ви людина (раз у вас, схоже, людські емоції), а не просто такий схожий на неї робот)
-
Но вот от этого «витримуєш не лише котрийсь десяток на цій землі» конечно становится просто не по себе и чувство жалости одновременно(
-
В общем решили заняться просветительством. Тоже дело.
-
Коли ти перебуваєш і витримуєш не лише котрийсь десяток на цій землі та серед цих людей і все ще тут і все ще живий та відносно адекватний невже тебе турбуватимуть неввічливі відмови, агенте Мідь?)
Пожмеш плечами та й було, ні це питання про широту кругозору, звісно. -
Вы же сами понимаете ответ. Фото в женских туфлях и андрогинная эстетика по стереотипу вызывают впечатление би или гомосексуальности. Что вы хотите от заданного вопроса? Объяснить людям что это не взаимосвязано? Или чтобы вам отказывали не так на ваш взгляд невежливо?
-
Що написано в профілі? Чи ви теж краще за мене знаєте який я?
-
-
Шалено хочу поговрити з людиною з цього сайту яка розуміє що таке наприклад амбівалентність, чи паритетно(?) не обовязково на наукові теми, просто щоби така можливість була)
-
Novichki
Тут через одного с дуализмом, чаще, правда, с «мускулярным» )) -
Це, звісно, вкрай мило коли в коменти приходить пара з досвідом і ставить діагнози по фотографії, дає поради про які їх не просять та іншим чином намагається звеличити себе за рахунок анорексичного хлопця у жіночому взутті. Ви зі всіма так себе поводите чи лише зі мною?
-
Я физик. Можем пообщаться. )
-
Любить физику и секс совсем не взаимоисключающие вещи!)
-
Novichki, от ніколи не мав стосунків з людьми які справді добре розуміються на квантовій фізиці. Проте в профілі глянув вас не цікавлять чоловікі: шкода)
-
Можно и про квантовую запутанность или про курпускулярно-волновой дуализм, только вот зачем это здесь?
-
Liza, як правило ті хто лишають ядовиті коментарі в сексі ніяк не можуть отримати задоволення як тільки не пробують.
-
тю, мы только за секс с красивыми в нашем понимании )), нафига принуждать себя трахаться со всеми подряд, если нет симпатии? Вид мазохизма? )
Ну а так да, на любой товар есть свой купец…
ЗЫ: Делим! Еще как делим! )) -
Все новые вопросы) 1. И где это мы делим? 2. Что и как показывает этот сайт? 3. Фотки ежедневно мы не постим и почти ничего не пишем, но видеть будут только нас — как так?
-
Reallylovers, как это не делите, если вот ниже и про какую-то вашу элиту и про секс с красивыми писали? Значит как-то же отличаете, есть какие-то критерии определения кто красивый, а кто нет? Не юлите тут)
-
Reallylovers, все вам неймется раздавать какие-то титулы, потом обижаться непойми за что и в конце поднывать) Мнение про секс с красивыми и страшными на личном опыте и большой выборке основано? Себя к каким относите?
-
как правило, те кто много болтает о таких понятиях не в рамках международных симпозиумов и международных научных форумов — трахаются не очень, так вам для сведения…
-
И как вы себе это представляете? Тут найдется пара или девушка, страдающая от недостаточно интеллектуального уровня общения, видит ваше объявление, бросаются обсуждать космологию и макаронного монстра, больше негде об этом же поговорить. Ну и тут вы плените их своим умом и знаниями и возникнет эмоциональнаый контакт и крепкая дружба. Оно?
-
Бо краще, панове, з розумним загубити, як з дурним знайти)
-
Дык, мож он «ушастик»…кто-то истекает от «соси грязная шлюха», а чел от «гиперболический параболоид!» ))
-
А в чем интерес общения именно с людьми с этого сайта при заданных критериях образованности и начитанности? Для этого есть более удобные и специализированные болталки)
-
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет, 10 месяцев назад · обновлено 5 лет, 10 месяцев назад
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет, 11 месяцев назад · обновлено 5 лет, 11 месяцев назад
За розмовами останніх днів враження, що багато хто наче як зтупішав і не здатен до щирої розмови складнішої за одну строчку. А як себе почуваєш ти?
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 5 лет, 11 месяцев назад · обновлено 5 лет, 11 месяцев назад
Перевірте свої, якщо завантажували на сайт, їх може там не бути де ви на них очикуєте.
На сайті нещодаво через глюк пропало купа фото, тобто вони наче є але не відображаються і не завантажуються.-
Похоже, что почистили на сервере аварийно для уменьшения объема памяти, сайт тупил по этой причине сильно
-
Или пропали или модератор удалил, да есть такое
-
-
DorianRay • Киев • 35-40 лет новый статус 6 лет назад
-
Ми домовились, що я лише спостерігатиму. 98011D97-332C-47F9-A1AB-F458BC805B9A