| Немного о себе: |
В основному спілкується тут дівчина, по завданню чоловіка, тому будь ласка враховуйте це!!!Якщо буде писати чоловік, то він про це попередить) Ми в Тг спілкуємося і обмінюємося фото тільки після верифікації) дуууже багато фейків, дрочерів і т.д.
Анкетам з Чупакабрами замість фото і з незаповненими анкетами не відповідаємо!!! І просто блокуємо) Фейки, дрочери і подібна погань, вам не до нас а в сад чи в зад, тут вже самі обирайте!!!
Ми молода, симпатична, приваблива, запальна та весела сімейна пара з Києва, з почуттям гумору, займаємося спортом і стежимо за своїм здоров’ям, не палимо, але це нам не заважає, виглядаємо молодше своїх рочків) Ч 35/185/95/18-19х5 кароокий гетеро привабливої зовнішності та спортивної, міцної статури, вміючий фліртувати і спокушати, Ж 33/175/65/2,5 гетерофлексибільна, бі-цікавість з гарненькою попцею, звабливими сосочками та чарівною посмішкою)))
Полюбляємо масажики, (Ч їх робить просто неймовірно), тактильність, поцілунки, гратися в рольові ігри, іграшки, куні, ані, лайтовий БДСМ). Практикуємо оральний, класичний і анальний секс) і ніжно і добряче) Нас цікавлять наразі дівчата та пари ЧЖ ))) останнім часом в цих форматах зустрічей і мали досвід))) а деякий час і поєднували)))
Для початку легкий свінг чи взаємодія між дівчатами, а там далі все залежить від взаємної симпатії, конекту і бажань))) не шукаємо одноразові зустрічі, нам більш подобається, коли виникає конект і хочеться зустрічатися ще, ще і ще ))) Ч без образ) а мудаки, які видають себе за дівчат і пар ЧЖ навіть не пишіть, тому що це не надовго і ви палитесь на елементарному))) Всім хороших пошуків, знайомств і приємних спілкувань!!! |