10 комментариев к теме “test

 1. Картинка профиля Alice • Киев • 25-30 летAlice

  Отправка сообщений по адресу administration@porapoparam.com невозможна! Постоянная ошибка! Исправьте плиз. Нет никакой возможности связаться с администрацией!

 2. Картинка профиля • OLAN

  Як з адміністратором зконтактувати?
  This message was created automatically by mail delivery software.

  A message that you sent could not be delivered to one or more of its
  recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

  administration@porapoparam.com
  host mx.porapoparam.com [94.130.39.165]
  SMTP error from remote mail server after RCPT TO::
  550 Unrouteable address

 3. Картинка профиля instanude.pink - Спільнота свінгерів України • Львов • 30-35 летinstanude.pink - Спільнота свінгерів України

  Хто такі свінгери?
  Різноманітність чи розпуста? Свобода чи сексоголізм? Свінгери живуть поруч із нами та регулярно практикують обмін партнерами для сексу, щоб отримати гострі відчуття.
  Свінгерство – різновид сексуальної практики, яка передбачає обмін партнерами для інтимних втіх. Свінгерами можуть вважатися тільки міцні пари, як правило, жінка та чоловік, які перебувають у шлюбі. Вони зустрічаються з іншими представниками цієї сексуальної культури та домовляються про побачення.
  Чи нормально свингерство
  З погляду моралі про це можна сперечатися довго, але психологія та психіатрія дають однозначну відповідь – свінгери не мають жодних відхилень. Вони змогли перебороти свою ревнощі, по-новому поглянути на довіру і визнати, нарешті, що і чоловікові, і жінці завжди хочеться розмаїття в ліжку. Втім, не всі свінгери шукають у своїй поведінці філософію, деякі пари хочуть просто урізноманітнити своє сексуальне життя.
  Скільки може бути партнерів у свінгерів
  Жодних обмежень немає, свінгери можуть змінювати партнерів скільки завгодно разів. Якщо з кимось секс не сподобався, повторного обміну не буде. Якщо сподобався, то можна зустрічатися знову. Ревнощі до інших сексуальних партнерів свого чоловіка/дружини у свінгерів немає, втім, деякі зізнаються, що можуть прирівнюватися до емоційної прихильності на стороні.
  Де знайомляться свінгери
  Оскільки йдеться про специфічний сексуальний досвід, для свінгерів влаштовують закриті вечірки. Там ніхто не почуватиметься дивно, адже всі прийшли за одним. На сайтах знайомств, в Україні це https://instanude.pink там можна знайти безліч оголошень від пар. Зазначимо, що свінгери не відразу приймають у свої тусовки новачків, адже багато хто вважає таку поведінку неналежною і вирішується на таку практику через експеримент чи взагалі на суперечку.

Добавить комментарий