-
Нас не интересуют бисексуальние мужчини, пишуть мені у відповідь на привітання без будь яких деталей. WTF? цікавлюсь, як ви за мене вирішили, що я бісексуальний мужчіна? Ну у тебя фоткі такиееееееее… Нормальние, обичние, звичайна пара, читаєш в них в профілі. Справді? Прям уявляю як приїзжаю в село завтра до бабусі і читаю новини про те який гарний в них голова райради чоловік і жінка довольна і марина степанівна з соцзабезу завжди в доброму гуморі
-
Купере, мені шкода, що моя на мою думку іронічна подяка за підтримку була сприйнята вами як підозра щодо вашої нелюдськості. Я не мав цього на увазі, я вже сказав про це. Проте якщо вам хочеться думати, що то маніпуляції і що я одінокій токсік, що живе в примарному світі без реальних радощів — be my guest
-
Слушай, давай уже перейдем на квантовую механику и не будем людей нагружать твоими высокоинтеллектуальными изысканиями
-
Вот эта манипуляция — тю, я всего лишь пошутил, а вы такие непонятливые и обидчивые — классика жанра токсиков. Не переживайте, не обидели. Получается что ваше одиночество — ваш сознательный выбор. Желать жить в мире и среди людей своих грез гораздо проще, чем научиться радоваться реальному.
-
От щиро не мав на увазі вас образити, я просто вирішив, що ви теж як і я схільні до самоіронії. Схоже, ні. Я перепрошую.
-
Вы понимаете что вы занимаетесь самообманом, пытаясь свою проблему скрыть и подменить ее обесцениваем окружающих? Замаскированное под иронию оскорбление, неприкрытое высокомерие, попытки обозначить себя как особенного — это все внутренние защиты. Но реальные проблемы с общением никуда от этого не уходят, а наоборот усугубляются.
-
Дякую, Купере, буду сподіватись, що ви людина (раз у вас, схоже, людські емоції), а не просто такий схожий на неї робот)
-
Но вот от этого «витримуєш не лише котрийсь десяток на цій землі» конечно становится просто не по себе и чувство жалости одновременно(
-
В общем решили заняться просветительством. Тоже дело.
-
Коли ти перебуваєш і витримуєш не лише котрийсь десяток на цій землі та серед цих людей і все ще тут і все ще живий та відносно адекватний невже тебе турбуватимуть неввічливі відмови, агенте Мідь?)
Пожмеш плечами та й було, ні це питання про широту кругозору, звісно. -
Вы же сами понимаете ответ. Фото в женских туфлях и андрогинная эстетика по стереотипу вызывают впечатление би или гомосексуальности. Что вы хотите от заданного вопроса? Объяснить людям что это не взаимосвязано? Или чтобы вам отказывали не так на ваш взгляд невежливо?
-
Що написано в профілі? Чи ви теж краще за мене знаєте який я?
-