AuNaturel

Последнее посещение:
16-12-2018 23:48
Украина, Киев

Детали анкеты

Имя анкеты

AuNaturel

Возраст

35-40 лет

Эл. почта Не указана
Страна

Украина

Город Киев
Немного о себе:

Доглянута, порядна, і дружелюбна сімейна пара (Він 40/гетеро, Вона 35/бі) без зайвої ваги, забобонів, та “понтів”, але з різносторонніми інтересами та сміливими фантазіями. Знайомимось з стабільними сімейними парами або дівчатами привабливої зовнішності, емоційно дорослих, цікавих співрозмовників. Ми прихильники туризму і пляжного нудизму, то ж розглядаєм варіанти спільних туристичних поїздок по Україні і Европі (в т.ч. в Кап д’Агд). Також любим походи в сауну, на природу, та інші приємні вилазки.
В знайомствах для нас важливі довіра, симпатія, легкість, і яскраві позитивні емоції від всестороннього спілкування. Цінуємо порядність, тактовність, прямоту, щирість, і відвертість, а також взаємну повагу до індивідуальних потреб і інтересів; не сприймаєм тиску, нахабства, і хамства. Безкомпромісні в питаннях здоров’я, безпеки, і гігієни (не дивуйтесь якщо ми запропонуємо витратити годину часу на те щоб разом пройти скрінінг на зпсш перед тим як почнемо гратись в щось серйозне).
P.S. Вірт і безкінечна переписка не цікавить. Після короткого спілкування з обміном фото, з тими хто нас зацікавив, легко і швидко зустрічаємся на чай-каву-сирники-живе спілкування, а змістовна анкета полегшує і прискорює цей процес. Самотніх чоловіків в даний час не шукаємо і тому на повідомлення не відповідаєм. Відверті фото не показуємо. Прохання без попереднього спілкування не надсилати запити в друзі; якщо є до нас інтерес – надсилайте повідомлення. Всі фото тільки свої.