AuNaturel

Последнее посещение:
18-06-2018 23:53
Украина, Киев

Детали анкеты

Имя анкеты

AuNaturel

Возраст

35-40 лет

Эл. почта Не указана
Страна

Украина

Город Киев
Немного о себе:

Attention! Achtung! Увага! Поїздка Київ–Paris–Barcelona–Cap d’Agde–Київ в кінці Червня (виїзд ~27.06). Є бажаючі пари або дівчата скласти компанію? Два місця в машині все ще вільні. Деталі в приватному спілкуванні :).
——————————————————————
Доглянута, порядна, і дружелюбна сімейна пара (Він 40/гетеро, Вона 35/бі) без зайвої ваги, забобонів, та “понтів”, але з різносторонніми інтересами та сміливими фантазіями. Прихильники туризму і пляжного нудизму. Знайомимось з дівчатами або стабільними сімейними парами привабливої зовнішності, емоційно дорослих, цікавих співрозмовників. Розглядаєм варіанти спільних туристичних поїздок по Україні і Европі, любим походи в сауну, та інші приємні вилазки.
Маючи все ще невеликий досвід в даній темі, віддаєм перевагу “м’якому” старту, але налаштовані на тривалі і захоплюючі знайомства. В знайомствах для нас важливі симпатія, довіра, легкість, і яскраві позитивні емоції. Цінуємо порядність, тактовність, прямоту і відкритість, а також взаємну повагу до індивідуальних потреб і інтересів; не сприймаєм хамства і нахабства. Безкомпромісні в питаннях здоров’я, безпеки, і гігієни. Вірт не цікавить; чоловікам-одинакам не відповідаєм; в друзі без попереднього спілкування не додаєм.
P.S. З тими хто нас зацікавив легко і швидко зустрічаємся на чай/каву, а змістовна комунікація з першого меседжа полегшує і прискорює цей процес (віддаєм перевагу комунікації по ел.пошті або вайберу). Всі фото тільки свої.