-
ПараLions • Львов • 40-45 лет сообщение в ленте группы РЕАЛЬНОСТЬ 8 лет, 7 месяцев назад · обновлено 2 года, 4 месяца назад
підкажіть будьласка новачкам .ми на сайті вже десь 2 тижні .е фото е пошта е вайбер.пишим всім пропонуем просто зустрітись для початку.всі морозяться.чому? що робим не так.тут взагалі е реальні пари?за здалегідь дякую.
-
LaFuente
Справа навіть не в відсутності інформативних фото, що властиво новачкам (і які назавжди ними залишаться)), а в самій позиції пари, яку вони відобразили в своєму резюме. ) Почитайте і скажіть — у вашої Ж чи у вас обох, виникне бажання знайомитись з парою яка має таку позицію?))) -
Lovers
так вы ж ищете пару с принципами «шо ел, шо радио слушал» (без обмена), а это чисто для гурманов )) -
Закінчилися пари які мають бажання вживу познайомитися….😔😔
Таке враження, що на данному ресурсі тільки ті , хто збирає чужі фото , та не проти пописатися … Правда ще є одинокі Мачо , і ті з проблемою перебороти себе переїхати з одного боку міста на інший ((( треба щоб пара до нього приїхала , віддала свою Ж , не забули зібрати корзинку ((( віскарь , закусь , і гуму 🤔🤔🤔
Сумно якось
Третій раз у Львові плануємо ПООСТО кави попити , і……😔 -
Какая секси
-
Максим
Та шо будет….
— Привет!
— Ну привет.
— Как дела?
— Хорошо.
— Покушал?
— Да.
— Шапку надел?… -
Напишите , что ищите М и увидите что будет )))
-
Насправді так люди трішки ховаються, і секс прямо після кави багато хто не розглядає.
На каву можна з усіма ходити, а от для сексу треба вав ефект, як від нас їм так і нам. -
ЛюДи
На заході України всі якось набагато більш сором’язливі і залежні від думки оточуючих…може це з більшим ступенем релігійності соціуму пов’язано…бажаннь у людей багато, але ну так вже шифруються ) -
Написали вам у приват
-
Redkat
Що відносно ваших країв, то в нас склалось стале враження про стан теми в Львові та Франику))
Жодного разу, коли ми були в цих містах (інколи по неділі і більше), нам не вдалося зустрітися з жодною(!!!) парою, незважаючи на активний пошук і перемовини. Дуууужжжеее пасивні та соромїязливі. ))) Ми звикли до більш активного спілкування — сьогодні домовились-ввечері кава-симпатія-одразу зустріч на квартирці.)) А «мурчання» — через тиждень, через місяць, у відпустці…. нас тільки засмучує..) -
AlMik
Подтверждаем ваши выводы..) Когда в Запорожье две-три пары на весь город это понятно, провинция. Но когда Киев, Львов, Харьков или Днепр жалуются на недостаток тематиков — воистину смешно.) Конечно, если зарегать пустую анкету, без фото, без развёрнутого текста и сидеть ждать, что тебя будут ангажировать. да ещё новички желают девушку обычно — то да…,)) годами будешь ожидать предложения..)))
Только открытое, дружественное, легкое и искреннее общение с вашей иннициативы — даст приятные результаты. Дайте информацию, о себе и пишите каждой анкете, которая подходит в личку — и будет вам! Вон дрочеры — вынуждены писать всем подряд, даже не читая анкету.)) -
На сайті залишилися тільки віртуали, всіх інших здається вже знаємо
-
ладно, например, от Стриян, Шаровчан или Крыжополян такое слышать, но от львовян или киевлян… )
мы как начинали, то в первый год пол свинг-Харькова перетрахали с учетом симпатии ))
И хотя основной сайт был свингзона, но и с поры тоже были результативные встречи. Правда, я не ждал пропозиций, а проявлял максимальную инициативу. Конечно, не все нравились нам и мы далеко не всем заходили, с большинством это были одноразовые встречи. Тем не менее, основной вывод — инициатива и максимальная открытость в общении. Когда знакомишься, нужно просто общаться с людьми как со своими давними друзьями. Особенно прикольно новичков в тему вводить ), такие стесняшки )), но банька и кофе-пиллинг решают! )) -
Ми, наприклад, не відповідаємо особам, які пишуть з граматичними помилками.
-
На сайті багато пар, тож продовжуйте спілкування.
-
Інфо давне , а от бажання зустрітися у Львові так і не з’явилися у місцевих пар за 4 роки. Написали пару днів назад, що їдемо у Львів , то навіть каву немає з ким попити 😔😔😔
-
У нас та сама ситуація
-
Давай пообщаемся с тобой ты как смотришь на ето
-
Напишіть нам, ми зустрінемось)
-
Люблю онлайн дрочить
-
Написали. Скинули фото. В ответ тишина. Даже хоть какой-то ответ, но нет. Вот и реальность, о чем разговор)))
-
Привіт! За 4 роки користування сайтом, до реальних дій, знайомства і зустрічі, дійшло лише із 2-ма парами.
Усе інше, не зрозуміле, ніби і реальні люди, реальні бажання, але «купа» писанини, запитів та вимог…..(фото так, фото сяк, дай телефон і т.д…)
Ті що відбулись, були без лишніх «процедур», зустрілись на каву, визначилист із симпатією, а далі і усе інше…. -
Кстати, было бы интересно почитать историю развития на сайте авторов публикации… учитывая активность через 3,5 года и элитный зелёный значок — это история успеха ;)
-
Ясно, что есть ещё фактор недостаточной привлекательности, но пара не стодолларовая купюра, чтоб всем нравиться. Нужно просто трезво оценивать свой рейтинг в теме, и искать в своём диапазоне.
-
Свои
Ну… Топикстартер может уже и не в теме давно. Посту 3.5 года!))
А относительно продуктивности знакомств на этом и других сайтах — то это дело условное. То, со сколькими парами у вас дойдёт до «кекса» — зависит только от вас. Точнее от уровня ваших требований. )) При минимальном уровне — раз-два в неделю была-бы вам новая пара, при максимальном — можно просидеть до пенсии.) А «чекати пропозицій» — как пишут тут многие — верный путь к свинг-девственности.) -
За пол года что мы в теме свинга, удалось познакомиться только с одной парой на этом сайте, с которыми у нас было продолжение на кекс. Остальное всё переписка, даже на кофе не встретились. Хотя много реальных пар на сайте…
-
Скажите реально здесь познакомится с парой???
-