ДенИрина

  • ДенИрина • Киев • 30-35 лет сообщение в ленте группы Вечеринки Свингеров в Киеве 2 года, 2 месяца назад · обновлено 1 год, 1 месяц назад

    Ку Ку) Як щодо хом Свинг паті?) Є гарні пари та дівчата які теж як і ми дуже скучили за такими тусами

    Комментарии: 29
    • Roman
      29-04-25 17:54

      Привіт, і мене гукайте

      29-04-25 17:54
    • Obotsman
      28-04-25 15:37

      С задоволенням! Можу допомогти…

      28-04-25 15:37
    • Паша
      16-04-25 22:50

      Где и когда

      16-04-25 22:50
    • Паша
      16-04-25 18:36

      Привет я за

      16-04-25 18:36
    • ЛС
      02-04-25 12:16

      Судовольствием по участвовал

      02-04-25 12:16
    • Доброволец
      02-04-25 05:41

      Чудова пропозиція
      Шукаю д.ж для створення пари бі
      Чудово робочий пеніс , та і в іншому не промах 🔥💋

      02-04-25 05:41
    • АлеАле
      01-04-25 16:40

      Мы

      01-04-25 16:40
    • Дмитрий
      31-03-25 02:06

      всегда хотел поробовать

      31-03-25 02:06
    • Володимир
      19-01-25 16:56

      Я також давно не був )
      Був би не проти (

      19-01-25 16:56
    • Dima
      03-01-25 09:28

      Я тоже хочу

      03-01-25 09:28
    • Egorkabi
      02-01-25 02:43

      LaFuente,нажаль Ви праві

      02-01-25 02:43
    • LaFuente
      28-12-24 17:41

      SveZhe, все набагато гірше.
      Саме чоловіків достойного вигляду і у гарному стані бракує на таких вечірках. Тому що приходять туди в основному «ми пара», тобто гарні активні жінки зі своїми нікчемними чоловіками-куколдами. А ще дехто з жінок знаходить сміливість залишити своє нікчемне чудо вдома і прийти наодинці. І залишається їм усім лише бухати та з’ясовувати стосунки.
      Ось такі вони, свінгерьскі вечірки )

      28-12-24 17:41
    • Dima
      28-12-24 14:31

      Я за

      28-12-24 14:31
    • Kiss
      26-12-24 21:11

      Конечно такие есть! Они не могут не есть. )

      26-12-24 21:11
    • Олександр
      26-12-24 21:10

      Ми сімейна пара тоже за!

      26-12-24 21:10
    • Dima
      17-12-24 12:22

      Я за

      17-12-24 12:22
    • Laka
      09-12-24 13:04

      Доброго дня! Як можна потрапити?

      09-12-24 13:04
    • ЧЕРКАСИ
      09-12-24 10:32

      Черкаси

      09-12-24 10:32
    • SveZhe
      09-12-24 08:52

      Походу прийдуть одні чоловіки)

      09-12-24 08:52
    • Dima
      09-12-24 07:14

      Всем привет!
      Есть желание посетить вечеринку, кто может пригласить?

      09-12-24 07:14
    • Nick
      30-10-24 20:21

      Привіт! Ще актуально?

      30-10-24 20:21
    • Kiss
      22-09-24 10:30

      Я тоже хочу очень!!!

      22-09-24 10:30
    • Олександр
      22-09-24 00:05

      я)

      22-09-24 00:05
    • Алексей
      10-09-24 14:07

      Я хочу

      10-09-24 14:07
    • Алексей
      10-09-24 14:06

      Я хочу

      10-09-24 14:06
    • Алексей
      10-09-24 14:06

      Я хочу

      10-09-24 14:06
    • ПараКиев
      30-08-24 22:33

      Вітаю мы тоже хочемо))))

      30-08-24 22:33
    • FamilY
      26-08-24 06:18

      Чом би й ні ))

      26-08-24 06:18
    • Игор
      26-08-24 03:12

      Привіт

      26-08-24 03:12