ПараLions

  • ПараLions • Львов • 40-45 лет сообщение в ленте группы РЕАЛЬНОСТЬ 8 лет, 7 месяцев назад · обновлено 2 года, 4 месяца назад

    підкажіть будьласка новачкам .ми на сайті вже десь 2 тижні .е фото е пошта е вайбер.пишим всім пропонуем просто зустрітись для початку.всі морозяться.чому? що робим не так.тут взагалі е реальні пари?за здалегідь дякую.

    Комментарии: 27
    • ЛюДи
      20-09-23 20:38

      LaFuente
      Справа навіть не в відсутності інформативних фото, що властиво новачкам (і які назавжди ними залишаться)), а в самій позиції пари, яку вони відобразили в своєму резюме. ) Почитайте і скажіть — у вашої Ж чи у вас обох, виникне бажання знайомитись з парою яка має таку позицію?)))

      20-09-23 20:38
    • MikA
      20-09-23 20:31

      Lovers
      так вы ж ищете пару с принципами «шо ел, шо радио слушал» (без обмена), а это чисто для гурманов ))

      20-09-23 20:31
    • Lovers
      20-09-23 18:57

      Закінчилися пари які мають бажання вживу познайомитися….😔😔
      Таке враження, що на данному ресурсі тільки ті , хто збирає чужі фото , та не проти пописатися … Правда ще є одинокі Мачо , і ті з проблемою перебороти себе переїхати з одного боку міста на інший ((( треба щоб пара до нього приїхала , віддала свою Ж , не забули зібрати корзинку ((( віскарь , закусь , і гуму 🤔🤔🤔
      Сумно якось
      Третій раз у Львові плануємо ПООСТО кави попити , і……😔

      20-09-23 18:57
    • ParaPara
      20-09-23 18:12

      Какая секси

      20-09-23 18:12
    • MikA
      20-09-23 17:20

      Максим
      Та шо будет….
      — Привет!
      — Ну привет.
      — Как дела?
      — Хорошо.
      — Покушал?
      — Да.
      — Шапку надел?…

      20-09-23 17:20
    • Максим
      20-09-23 16:30

      Напишите , что ищите М и увидите что будет )))

      20-09-23 16:30
    • Redkat
      20-09-23 14:44

      Насправді так люди трішки ховаються, і секс прямо після кави багато хто не розглядає.
      На каву можна з усіма ходити, а от для сексу треба вав ефект, як від нас їм так і нам.

      20-09-23 14:44
    • MikA
      20-09-23 14:34

      ЛюДи
      На заході України всі якось набагато більш сором’язливі і залежні від думки оточуючих…може це з більшим ступенем релігійності соціуму пов’язано…бажаннь у людей багато, але ну так вже шифруються )

      20-09-23 14:34
    • Pluspara
      20-09-23 13:00

      Написали вам у приват

      20-09-23 13:00
    • ЛюДи
      20-09-23 12:44

      Redkat
      Що відносно ваших країв, то в нас склалось стале враження про стан теми в Львові та Франику))
      Жодного разу, коли ми були в цих містах (інколи по неділі і більше), нам не вдалося зустрітися з жодною(!!!) парою, незважаючи на активний пошук і перемовини. Дуууужжжеее пасивні та соромїязливі. ))) Ми звикли до більш активного спілкування — сьогодні домовились-ввечері кава-симпатія-одразу зустріч на квартирці.)) А «мурчання» — через тиждень, через місяць, у відпустці…. нас тільки засмучує..)

      20-09-23 12:44
    • ЛюДи
      20-09-23 12:30

      AlMik
      Подтверждаем ваши выводы..) Когда в Запорожье две-три пары на весь город это понятно, провинция. Но когда Киев, Львов, Харьков или Днепр жалуются на недостаток тематиков — воистину смешно.) Конечно, если зарегать пустую анкету, без фото, без развёрнутого текста и сидеть ждать, что тебя будут ангажировать. да ещё новички желают девушку обычно — то да…,)) годами будешь ожидать предложения..)))
      Только открытое, дружественное, легкое и искреннее общение с вашей иннициативы — даст приятные результаты. Дайте информацию, о себе и пишите каждой анкете, которая подходит в личку — и будет вам! Вон дрочеры — вынуждены писать всем подряд, даже не читая анкету.))

      20-09-23 12:30
    • Redkat
      20-09-23 12:10

      На сайті залишилися тільки віртуали, всіх інших здається вже знаємо

      20-09-23 12:10
    • MikA
      20-09-23 08:53

      ладно, например, от Стриян, Шаровчан или Крыжополян такое слышать, но от львовян или киевлян… )
      мы как начинали, то в первый год пол свинг-Харькова перетрахали с учетом симпатии ))
      И хотя основной сайт был свингзона, но и с поры тоже были результативные встречи. Правда, я не ждал пропозиций, а проявлял максимальную инициативу. Конечно, не все нравились нам и мы далеко не всем заходили, с большинством это были одноразовые встречи. Тем не менее, основной вывод — инициатива и максимальная открытость в общении. Когда знакомишься, нужно просто общаться с людьми как со своими давними друзьями. Особенно прикольно новичков в тему вводить ), такие стесняшки )), но банька и кофе-пиллинг решают! ))

      20-09-23 08:53
    • КапризовНет
      20-09-23 07:32

      Ми, наприклад, не відповідаємо особам, які пишуть з граматичними помилками.

      20-09-23 07:32
    • ПараД
      20-09-23 07:17

      На сайті багато пар, тож продовжуйте спілкування.

      20-09-23 07:17
    • Lovers
      20-09-23 04:20

      Інфо давне , а от бажання зустрітися у Львові так і не з’явилися у місцевих пар за 4 роки. Написали пару днів назад, що їдемо у Львів , то навіть каву немає з ким попити 😔😔😔

      20-09-23 04:20
    • Redkat
      19-09-23 21:20

      У нас та сама ситуація

      19-09-23 21:20
    • Толик
      05-03-22 15:07

      Давай пообщаемся с тобой ты как смотришь на ето

      05-03-22 15:07
    • Fenomen
      02-02-22 19:38

      Напишіть нам, ми зустрінемось)

      02-02-22 19:38
    • Елена
      30-01-22 18:21

      Люблю онлайн дрочить

      30-01-22 18:21
    • ParaPary
      17-06-21 06:45

      Написали. Скинули фото. В ответ тишина. Даже хоть какой-то ответ, но нет. Вот и реальность, о чем разговор)))

      17-06-21 06:45
    • Простоби
      14-06-21 22:44

      Привіт! За 4 роки користування сайтом, до реальних дій, знайомства і зустрічі, дійшло лише із 2-ма парами.
      Усе інше, не зрозуміле, ніби і реальні люди, реальні бажання, але «купа» писанини, запитів та вимог…..(фото так, фото сяк, дай телефон і т.д…)
      Ті що відбулись, були без лишніх «процедур», зустрілись на каву, визначилист із симпатією, а далі і усе інше….

      14-06-21 22:44
    • DVL
      16-04-21 09:43

      Кстати, было бы интересно почитать историю развития на сайте авторов публикации… учитывая активность через 3,5 года и элитный зелёный значок — это история успеха ;)

      16-04-21 09:43
    • ЛюДи
      16-04-21 08:59

      Ясно, что есть ещё фактор недостаточной привлекательности, но пара не стодолларовая купюра, чтоб всем нравиться. Нужно просто трезво оценивать свой рейтинг в теме, и искать в своём диапазоне.

      16-04-21 08:59
    • ЛюДи
      16-04-21 08:55

      Свои
      Ну… Топикстартер может уже и не в теме давно. Посту 3.5 года!))
      А относительно продуктивности знакомств на этом и других сайтах — то это дело условное. То, со сколькими парами у вас дойдёт до «кекса» — зависит только от вас. Точнее от уровня ваших требований. )) При минимальном уровне — раз-два в неделю была-бы вам новая пара, при максимальном — можно просидеть до пенсии.) А «чекати пропозицій» — как пишут тут многие — верный путь к свинг-девственности.)

      16-04-21 08:55
    • Свои
      16-04-21 07:51

      За пол года что мы в теме свинга, удалось познакомиться только с одной парой на этом сайте, с которыми у нас было продолжение на кекс. Остальное всё переписка, даже на кофе не встретились. Хотя много реальных пар на сайте…

      16-04-21 07:51
    • Саширчик
      20-02-21 19:11

      Скажите реально здесь познакомится с парой???

      20-02-21 19:11