Безобразники

  • Безобразники • Киев • 40-45 лет сообщение в ленте группы Вечеринки Свингеров в Киеве 3 года, 11 месяцев назад · обновлено 3 года, 11 месяцев назад

    Ласкаво просимо до рукотворного Едему – місця блаженства та насолоди!
    Ми знайшли для вас куточок раю на Землі, і вже цього вікенду запрошуємо пари зазирнути у заміську резиденцію з едемським трояндовим садом, великим теплим басейном та розкішними апартаментами для відпочинку душею та тілом.
    Відчуйте комфорт навіть в дрібницях, гармонію, радість буття, розслаблення, піддайтеся спокусам, які на вас чекатимуть протягом усього перебування.
    Жива музика створить потрібний настрій, смачні фуршетні закуски та страви з тандира додадуть сил, пінний масаж кесі поніжить у турецькому хамамі, липневе сонечко зігріє воду в басейні для забав, а комфортабельні апартаменти будуть готові вдень та вночі для “гріхоприземлення”.
    Розслабтеся, ні про що не думайте, відпочиньте, спілкуйтеся та випустіть на волю своїх демонів, дайте волю своїм почуттям та бажанням, цей день та ніч стануть особливими!

    .
    09.07.2022
    15:00 🍎🐍 Київська обл.
    Swing Party “LOST PARADISE”

    .
    Дата вечірки обрана не випадково та прив’язана до святу Івана Купала, що відзначається напередодні, 7 липня.
    З давніх-давен наші предки святкували це містичне, але в той же час розгульне і веселе дійство, сповнене хвилюючих витівок та певного виду “грішків”;)
    .
    🍀🍀🍀CONTENT🍀🍀🍀
    • VIP-резиденція з 9-ма спальнями та інфраструктурою, зонами для SPA, загоряння, фітнесу та ін.;
    • критий паркувальний майданчик під охороною;
    • теплий басейн під сонцем;
    • сауна та хамам;
    • більярдна кімната;
    • виступ драйвового cover-гурту та DJ;
    • фуршетні закуски та страви з тандиру;
    • напої вечору sangria, brut та безалкогольні;
    • духм’яні кальяни;
    • масажні та пінні практики;
    • дорослі забавки.
    .
    🍀🍀🍀DRESS CODE🍀🍀🍀
    • для жінок – купальники, парео, сарі, відкриті сарафани, еротична білизна;
    • для чоловіків – плавки, шорти, туніки.
    .
    🍀🍀🍀BOOCKING🍀🍀🍀
    Вечірка парного формату,
    ґендерний баланс 50/50 (можливий виняток для сталих поліаморних тріо),
    очікувана кількість гостей 30 осіб.
    🕒 Час збору гостей о 15:00
    🕛 Час закінчення:
    • в рамках комендантської години для тих, хто без ночівлі;
    • до 12:00 наступного дня для гостей з ночівлею.
    Задати питання та забронювати участь можна через приватні повідомлення.
    .
    Дозвольте собі хоча б добу без тривог та турбот – ви на це заслуговуєте!

    Комментарии: 10
    • Parochka
      27-07-22 16:13

      Льготы только на метро, да и то не всем.
      Щас пол страны военные.

      27-07-22 16:13
    • Happiness
      27-07-22 15:11

      К чему акцент на своей военности, парни? На шару потрахаться или что не нужно вкладываться? Военные нормально сейчас получают и сделать взнос за вечеринку вообще не проблема, если тебя туда допустят. Так к чему бравада причастностью к армии? Тренд такой? Многие из темы служат на 1й линии и никто не выпячивает это, а просто бывают на вечеринках, если есть возможность.
      Для адекватных — организаторы молодцы, на вечеринках были, рекомендуем!

      27-07-22 15:11
    • Максим
      17-07-22 11:49

      А Войнов всу на мероприятия примете?

      17-07-22 11:49
    • Безобразники
      07-07-22 23:41

      То тобі нікмчема потрібна «разрядка». Зупинись.

      07-07-22 23:41
    • PahaUlia
      06-07-22 17:54

      А где помилки в ворожой мове? Про роту солдат не сьезжайте , обслужите? Пацанам нужна разрядка

      06-07-22 17:54
    • Безобразники
      06-07-22 17:49

      Ти навіть на перше ліпше питання не зміг відповісти, пишешь щось незграбне ворожою мовою, ще й з помилками, тому просто йди собі геть.

      06-07-22 17:49
    • PahaUlia
      06-07-22 17:23

      Вам отправить роту военных? Обслужите? Пишите адресс

      06-07-22 17:23
    • Безобразники
      06-07-22 16:31

      Поки Паша та Юля «воюють» тут на сайті (чи що ви тут робите, що у ваших мізках, на відміну від наших?), на цих заходах відновлюють психологічний стан військові у відпустках, і навіть поранені хлопці приходять. Як і є ті, хто неодноразлво був, зараз на службі, але потім знов обов’язково прийде.
      Тому не заздріть, якщо дрочите, віртуальте собі тихенько.

      06-07-22 16:31
    • PahaUlia
      06-07-22 13:58

      А у них войны нет, одни ебли в мозгах

      06-07-22 13:58
    • Dante
      06-07-22 13:41

      А з війскомату пару візьмете?)

      06-07-22 13:41